--> 'cookieChoices = {};'

06 marts, 2017

Testi un datņu izplatīšana LiteManager Free


2015.g. novembrī biju publicējis rakstu "Datorklases pārvaldība ar LiteManager Free" (atvērt rakstu), kurā bija informācija par tās uzstādīšanu klasē un prorgrammatūras pamatiespējām datorklases pārvaldībai. Atgādinu, ka uz skolotāja uzstādītā LiteManager Free Viewer lietotne dod iespēju skolotājam bez maksas pārraudzīt līdz 30 datoriem, kas ir pilnīgi pietiekami skolas datorklasei. Ja skolā ir 2 datorklases, tad jāuzstāda katrā savs komplekts - uz skolēnu datoriem Server, bet skolotāja datorā Viewer. Instalējot Server, tas jāintegrē ugunssienā (Firewall). Skolotāja datorā ieinstalētajai Viewer programmatūrai, iespējams, var nākties mainīt iesatījumus ugunssienā, lai LiteManager Free  kopumā darbotos normāli.
Nesen, versijā 4.8, pamanīju jaunumu skolotāja Viewer programmā (poga Teacher) - tā tagad dod iespēju izplatīt un savākt datnes (failus) un  veidot vienkāršus testus, kā arī tos izpildīt! Žēl gan, ka nav iestrādāts aptauju datu vizuāls attēlojums, bet tik un tā iespēja ļoti noderīga!

Jaunās iespējas ilustrācijās:TestiemVeiksmīgu lietošanu!
---

3 komentāri:

 1. Page forte lettura simpatica e facile. Questo sito non è veramente male, così come gli articoli presentano abbastanza buon commercio all'ingrosso, buona continuazione! Itinerario india del nord

  AtbildētDzēst
 2. ezTalks is the world's leading online video conferencing provider that enables you to connect with people anywhere and anytime.
  business communications solutions
  web video conference
  screen share google

  AtbildētDzēst