--> 'cookieChoices = {};'

Android: matemātika


Skolā noderīgas Android aplikācijas matemātikā

MyScript Calculator - saite


Rakstām izteiksmes rokrakstā (Handwriting), aplikācija tās atpazīst, pārveido drukātā formā un izskaitļo! Lieliska aplikācija mazāko klašu un speciālās izglītības klašu skolēniem! 

Mathematics (free) - saite
-

      Aplikācija ar pamatīgu informācijas krātuvi matemātikā, iekļauta iespēja attēlot un pētīt funkcijas grafiski. Iestrādāta iespēja izmantot matemātikas video no Youtube.com, veikt aprēķinus ar iebūvētu kalkulatoru, darboties ar vienādojumiem un vienādojumu sistēmām, pārveidot mērvienības, strādāt ar vektoriem un matricām, u.tml.

Geometria (free) - saite
-
Ģeometrijas uzziņu krājums, kurā iekļauts milzums statiskas informācijas par dažādiem ģeometrijas jautājumiem - tāda kā enciklopēdija.

Geomettry formulas - saite
-

Ģeometrijas formulu un uzziņu ktājums. Var lietot informācijas ieguvei - konspekti ar ilustrācijām.

Geometry Reference - saite
-
Ģeometrijas formulu krājums.

Geometry Eye - saite
-

Atraktīva spēle acumēra treniņam - jānosaka figūru izmēri, samēri, līniju paralelitāte, u.tml.

Mathlab Graphing Calculator - saite
-

     Mathlab Graphing Calculator - visai iespaidīgs aplikācija, ja iemācās ar šo aplikāciju rīkoties! Te ir iespēja ievadīt un rediģēt funkcijas un vienādojumus, apskatīt to grafikus un vērtību tabulas, iekļauts funkciju kalkulators ar speciālu matemātisko tastatūru (izbīda ar speciālu podziņu loga labajā apakšējā malā). Kalkulators ievadīto funkcija pārveido matemātikā pierasto formulu izskatā! Speciālā matemātiskā tastatūra ir lietojama arī funkciju ievadei grafiku attēlošanas logā. Funciju grafikās attēlošanas režīmu ļoti sekmīgi var izmantot arī fizikas nodarbībās - piem., kinemātikā, termodinamikā, laboratorijas darbos, u.tml.
*! Darba  režīmus pārslēdz ar pogām (ikonām) ekrāna augšējā daļā!
Aplikācijas bibliotēkā var iekļaut savas ievadītās funkcijas un dažādas matemātiskās izteiksmes, tādējādi veidojot savu personīgo matemātikas bibliotēku. 

Math Experiments - saite


     Math Experiments tiešām ir visīstākā matemātikas eksperimentu laboratorija, to noteikti vajag izmēģināt! Milzīgs skaits matemātikas tēmu un visās var aktīvi darboties, mainot dažādu lielumu vērtības un apskatīt izmaiņu rezultātus!

iMathematics - saite


Nu ko te daudz teikt - 120 topiki, 700 formulas, 8 risinātāji un kalkulatori, ir rī Pro versija (ap Ls 1,5).  Saskarne vairāk pielāgota viedtālruņiem!

Algebra Genie - saite


Aplikācija ar videolekcijām, atraktīvām darbībām, daudzām tēmām, skaidojumiem, tiesa gan angļu valodā!

Algebra Reference - saite


Algebras uzziņu un formulu krātuve. Aptvertas daudzas algebras tēmas. Var noderēt kā elektroniskais špikeris, kurā var ātri atrast vajadzīgo.

Algebtra Tutor - saite


Algebras virtuālais skolotājs - ir apmācību bloks, praktisko darbu sadaļa un, ja ar to nav gana, tad avr vēl šo to piepirkt klāt, ja nu aplikācija ir iepatikusies!

Geometry Pad - saite


Var zīmēt konstruēt dažādas ģeometriskās figūras uz it kā parastas rūtiņu lapas, ir x un y asis graduētas cm. Var nopirkt Premium versiju, tad kļūst pieejams arī mērījumu režīms, rediģēšanas un funkciju lietošanas režīmi. Bezmaksas versiju var izmantot demonstrējumiem, izmēru un koordinātu nolasīšanai.

Mathinary - saite


Diezgan atraktīva aplikācija ar visai bagātām iespējām. Tā ietver zināšanu bāzi, formulu krātuvi un dažādus kalkulatorus aprēķinu veikšanai, dažviet arī grafiku attēlošanas rīkus.

Mathway - saite


Mathway - aplikācija matemātikas problēmu risināšanai! Ievadi savu problēmu, iegūsti atrisinājumu vai padomus risnājumam! Jo vairāk mēģināsi, jo sarežģītākas problēmas atrisināsi! Iekļauts liels skaits piemēru (Examples)!

Math Formulary - saite


Informācija un formulas dažādām matemātikas tēmām.

Grapher 

Grapher 1 - saite


    Relatīvi vienkāršs funkciju grafiku zīmētājs. Ņem jaunu funkciju New Equation, tad dubultuzsitiens izteiksmes ievades laukā, parādās speciāla tastatūra, ar kuru, izmantojot tautiņu func var piekļūt dažādām matemātiskām funkcijām. Pēc tam uzsit uz <=Back to Graph un iegūst ievadītā vienādojuma grafiku! Lai no grafika pārietu uz vienādojuma rediģēšanas režīmu ir divreiz jāuzsit par grafiku. Dubuluzsitienu var nākties izmantot arī citās vietās, lai pārietu uz vajadzīgo režīmu.

Graper - graphing calculator; saite


Vēl viens līdzīgs grafiku veidošanas rīks, iespējas līdzīgas iepriekš aprakstītajam.

Calc and Graph - saite


 Aplikācija ar ļoti jaudīgu kalkulatoru un grafiku konstruēšanas rīku! Iespējams veikt aprēķinus ar ļoti daudzām funkcijām, attēlot funkcijas grafiski. Funkciju pieraksts ir tradicionāls jeb tāds pats kā amtemātikā pierasts - piem., 5*sin(x)!
 Darba režīmi:
  • Menu => Calculator vai Graph;
  • Calculator - jaudīgs kalkulators;
  • Graph - ievadi funkciju, nospied pogu Draw un iegūsti funkcijas grafiku!
 Lietojam uz nebēdu un priecājamies par iespējām!

MePlot Free - saite


Jā, visu attēlos redzamo ar MePlot ir iespējams "dabūt gatavu"! Nedaudz pabursieties pa šo aplikāciju un tad, iespējams, tā kļūs mīļa! Iespēju ir ļoti daudz!

3D Graph - saite


Te nu aplikācija tiem, kam ar 2D (plakni) nav gana un gribas ar matemātiku paspēlēties telpā (3D)! Uz priekšu jaunie matemātikas talanti! Spēja modelēt un darboties ar 3D objektiem var pēkšņi un negaidīti nodrošināt labu darbu, kā tas jau praksē ir bijis ar mūsu skolas absolventiem! Neguliet pārāk daudz un neslinkojiet - tas prasmes diez vai attīsta, zināšanas diez vai vairo un labu darbu jau nu noteikti nākotnē negarantēs!

Smart Protactor - saite
-
Aplikācija leņķu mērīšanai. Rāda leņķi starp horizontālu virsmu un ierīces sānu malu. Princips aptuveni parādīts nākošajā attēlā.
Novietojam viedtālruni vai planšetdatoru ar sānu pie slīpās virsmas un ierīce parāda slīpās virsmas leņķi pret horizontālu virsmu. Līdzīgi var mērīt leņķus no vertikāles atvirzītiem priekšmetiem. Skaidrs, ka šo aplikāciju var izmantot arī horizontālu un vertikālu virsmu līmeņošanai. Minētās iespējas nodrošina visai dažādas aplikācijas pieleitojumu iespējas matemātikas un fizikas nodarbībās, ikdienā, u.tml.  

Smart Ruler - saite
-

     Šeit patiesībā nav pat ko skaidrot - uzliekam uz ekrāna nomērāmo priekšmetu un nolasām izmērus. Ja priekšmets ir tāds (piem., skrūve ar uzskrūvētu uzgriezni), ka planšete spēj to nofiksēt ar savu skārinjūtīgo ekrānu, tad tā pati parāda priekšmeta izmēru. Priekšmetu vajag novietot tā, lai viens tā gals atrastos pret lineāla 0 iedaļu, bet pret otru prieksmeta galu pieskaramies ar pirkstu vai planšetei piemērotu skārienirbulīti.  Var piebilst, ka šajā Smart mērrīku sērijā ir vairākas itin noderīgas aplikācijas - Smart Distance, Smart Tools (Ls 1,27), Smart Measure, Smart Converter.

Smart Measure - saite
-
Aplikācija mērījumiem dabā, to noteikti var izmantot dabaszinību nodarbībās, ģeogrāfijā, ģeometrijas un fizikas nodarbībās. Šajā gadījumā tā jau būs praktiskā dzīvā matemātika dabā! Darbības princips matemātikas skolotājiem ir jābūt saprotams, darbības pa soļiem aplikācija parādā tūlīt pēc tās palaišanas.

Smart Converter - saite
-
Aplikācija vienību pārveidošanai - leņķi, laukumi, enerģija, spēks, digitālie lielumi, utt. Komlicētāka un iespējām bagātāka aplikācija - Smart Unit Converter.

Math It - saite    Aplikācija aritmētisko prasmju treniņam - īsts galvasrēķinu trenēšanas agregāts! Piedevām trenē arī acīgumu, reakciju, u.tml. Var trenēt katru arimētisko darbību apguvi atsevišķi vai izmantot jaukto režīmu, kurā visas 4  aritmētiskās darbības tiek miskētas nejaušā secībā. Var izmantot gan sākumskolas, gan arī vecāku klašu skolēniem.

Math Pro For Kids - saite, Kid Math Pro - saite, Math Pro Free - saite

Math Pro sērijas aplikācijas ir matemātisko prasmju apguvei dažādos sarežģītības līmeņos!

Math Pro For Kids


Aplikācija paredzēta aritmētisko darbību trenēšanai!

Kid Math Pro


Šī aplikācija veidoata, izmantojot TuxMath principus, interesants uun atraktīvs veids matemātikas pamatu apguvei! Noteikti var nodrēt mazāko klašu skolēnu apmācībā, kā arī tiem, kuriem aritmētisko darbību apguve sagādā grūtības!

Math Pro Free


Dažādu kalkulatoru kolekcija - matricas, kompleksie skaitļi, faktoriāli, eksponentfunkcijas, kvadrātvienādojumi, vektori un vienādojumu sistēmas!

Math Pyramid Lite - saite


Interesants veids aritmētisko darbību apguvei, jo skaitļōšanas prasmes jāizmanto piramīdas būvē. Tas ir interesanti, Math Pyramid Lite ir spēle!

Math Workout - saite

Math Workout - vēl viena jauka aplikācija dažādu matemātikas prasmju apguvei, pie kam balstīta uz aprēķiniem galvā un ar atraktīviem spēles elementiem!

 -------------------------------------------------------------------------------------------

Maksas aplikācijas
-
MathStudio (Ls 10,60) - saite
-Izskatās visai iespaidīga aplikācija! Palasiet Google Play, apciemojiet izstrādātāju vietni Mathstudio.net un tad izlemiet, iegādāties vai ne. Ir arī versija Windows OS.


Domājat, ka viss? Nu nē!!! Būs vēl! 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru