--> 'cookieChoices = {};'

Android: bioloģija


Noderīgas Android aplikācijas bioloģijā

 A - Level Biology; saiteAplikācija, kura var būt labs palīgs bioloģijas apguvē, ja vien pārzināt angļu valodu, lai gan daudz var mācīties no ilustrācijām, animācijām, tabulām, dažādām shēmām, u.tml. Bagāta informācija!Bioloģijas krājums, enciklopēdija 4 daļās

Khan Biology - saite  Šī aplikācija Jums nodrošinās ātru un ērtu piekļuvi Khan Academy bioloģijas videolekcijām u.c. materiāliem!

 BioIQ: Biology Picture game - saite


Nepatīk bioloģija? Pamēģini šo spēli ar bioloģijas bildēm, varbūt ka iepatiksies!

 iCell - saite

iCell piedāvā iespēju ieskatīties šūnu 3D pasaulē, labi ilustrēta, atraktīva aplikācija. Telpiskos attēlus var grozīt ar pieskārieniem, pavelkot uz vienu vai otru pusi. 

iOcean Interactive - saite


 iOcean ir 3D aplikācija okeanogrāfijas interesentiem! Iekļauts globuss, grāmatu plaukts un makšķerēšanas zona. Globuss satur ziņas par okeāniem un jūrām.

Molecule Viewer 3D - saite


Aplikācija molekulu apskatei 3D formātā. Jāizvēlas Load From Library, tad apskatāmo molekulu un pētam to, grozot ar pieskārieniem.

Visual Anatomy - saiteAnatomija bildēs, vairāk orientēta uz medicīnu apgūstošajiem!

Biology Wompa - saite


Bioloģijas pārskats 300 slaidos, bāzēts uz Campbells Biology Book 9th edition! Neslinkojam un lasām!

EvoBooks 3D: Bio Anatomy DEMO; saite


Iekļautos materiālus avr izmantot demonstrācijām, veidot savus stundu konspektus, izmantotas 3D tehnoloģijas, bagāts izziņas materiāls.

Biorhythm - saite

Iestatām savus dzimšanas datus un pētam savus bioritmu grafikus. Visnelabvēlīgākā (kritiskā) diena ir tā diena, kad 0 horizontālo līniju lejukrītot vienā punktā krustojas visu triju bioritmu grafiki. Kristiskajā dienā pie stūres labāk nesēsties un sacensībās piedalīties nav prātīgi!

Bio News (RSS) - saite


Bioloģijas jaunumu RSS lasītājs piegādās Jums jaunākās ziņas no bioloģijas sfēras un Jūs vienmēr būsiet zinošs savā sfērā!


Jāpiebilst, ka ir diezgan daudz maksas aplikāciju, bet tās pētām paši un izlemjam, pirkt vai nē!

2 komentāri: