--> 'cookieChoices = {};'

13 aprīlis, 2011

Netradicionāli mobilā tālruņa pielietojumi

Šobrīd gandrīz jebkurš daudz maz pieklājīgs mobilais tālrunis jaudas ziņā krietni pārspēj uz tūkstošgades robežas lietotos datorus, kuru operatīvā atmiņa parasti bija līdz 64MB un procesora takts frekvence vien daži simti MHz. Pieaugusi tālruņu jauda un paplašinājušās to pielietojuma iespējas - ar tiem var ne tikai sazvanīties, fotografēt, filmēt, klausīties mūziku un skatīties augstas kvalitātes video, bet veikt arī visai specifiskus uzdevumus. Šajā rakstā ieskatam nedaudz tieši par tādiem ne tik ikdienišķiem mobilā tālruņa pielietojumiem. Tā kā pats lietoju Nokia tālruni ar S60, tad daļa piemēru būs tieši tādam (Nokia 5230, Nokia 5800, u.tml. - www.ovi.com), tomēr līdzīgas iespējas ir arī citiem tālruņu modeļiem, atliek piemeklēt piemērotas programmas.

Daži ne netradicionāli mobilā tālruņa pielietojumi:
Mobilais līmeņrādis - Level Touch:


Daudzas noderīgas programmas atrodamas http://www.symbian-freeware.com/. Meklējiet  noderīgas programmas savam mobilajam tālrunim un tas kļūs par lielisku palīgu daudzās situācijās!

===============================================

4 komentāri:

  1. Yeahhh, varbūt esmu vecmodīgs, bet es no telefona sagaidu tikai dažas lietas - zvanīt, saglabāt numurus, sūtīt īsziņas, modinātāju un kalendāru. Viss pārējais ir tikai lieka draza, kas padara to dārgāku, kļūdaināku un nevajadzīgi sarežģī. Diemžēl kaut ko tik vienkāršu bez liekiem pribambasiem nu jau dabūt ir ļoti grūti.

    AtbildētDzēst
  2. Hmm it 's a latest technology i like to use it

    AtbildētDzēst
  3. Thanks for sharing information about these apps.

    AtbildētDzēst