--> 'cookieChoices = {};'

29 oktobris, 2009

LatSTE'09

Vissirsnīgākie pateicības sveicieni visiem, visiem, kuri palīdzēja organizēt šī gada LatSTE'2009 un atbalstīja to. Īpaša pateicība visiem iesaistītajiem Smiltenes ģimnāzijas skolotājiem un darbiniekiem, pilsētas iedzīvotājiem un jaukajiem māksliniekiem uzvedumā BURATĪNO. Prieks, ka bija tik daudz sponsoru un atbalstītāju, ļoti daudz ieinteresētu dalībnieku, kuri aktīvi piedalījās darbnīcās, jautāja un pārjautāja, fiksēja sev interesanto foto un video, savos blogos, galerijās, Twitter kontos, utml. Prieks, ka Internetā jau redzami nodarbību augļi blogos, fotogalerijās, atziņās, skolotāju "čivināšanā Twitterī", u.c.
LatSTE'2009 kārtējo reizi pierādīja, ka skolotāji strādā, mācās un pilnveido sevi neskatoties ne uz kādām grūtībām. Skolotāji ir sava aroda patrioti un nekad nav bijis un nebūs citādi! Veiksmi visiem!

2010.gadā LatSTE norises vieta - Auces vidusskola, 28.-29.oktobris!

Prezentācijas 29.un 30.oktobrī

Paldies visiem, kuri piedalījās nodarbībās, jautāja, eksperimentēja, gaidīja (kad atrisināsies problēmas) un ceru, ka mēģinās un darbosies tiešsaistē... Jautājumus var uzdot tepat komentāros vai rakstot uz e-pastu. Veiksmi eksperimentos!
Šeit Zemeļlatvija.lv par LatSTE'2009, bet te Limbažu bibliotēkas pārstāves Ilzes izveidotā LatSTE'2009 fotogalerija (Google Fotoattēli).

LatSTE'2009 fotogalerija raksta autora fotogrāfijās:


Nav komentāru:

Komentāra publicēšana