--> 'cookieChoices = {};'

04 decembris, 2012

Tiešsaistes servisu apkopojums

      Kopš 2006.-2007.g. sekoju tiešsaistes servisu un dažādu aplikāciju attīstībai un esmu pārliecināts, ka lielāko daļu ikdienas uzdevumu darbā ar informāciju iespējams veikt ar tiešsaistes servisu palīdzību. Paša pārbaudītie tiešsaistes rīki (vai norādes uz tiem) ir atrodami šajā vietnē izvēlnē izvēloties sadaļu "Tiešsaistes rīki" vai manā informātikas vietnē fs-informatika.blogspot.com tiešsaistes rīku apkopojumā (lapas labajā malā). Praksē ir pierādījies, ka šādi apkopojumi ir noderīgi, bet ne visiem ir pietiekami ērti un pārskatāmi. Pārskatāmības uzlabošanai var izmantot dažādus informācijas sistematizēšanas servisus (scoop.it, snip.it, u.tml.), vizuālo grāmatzīmju rīkus (only2clicks.com, u.c.) vai domu karšu rīkus (MindMeister, Mindomo, Wisemapping, u.c.). Šeit tiks pamazām tiks veidots vizuālāks tiešsaistes servisu apkopojums, kas tiks izvietots lapu izvēlnē (kreisajā malā) - šobrīd jau ir pievienotas 2 lapas par tiešsaistes servisiem - Zīmēšana mazākajiem un Attēlu apstrāde. Kopumā apkopojums izskatīsies līdzīgi kā redzams tālāk rakstā vienā vai divās kolonās. Servisa ekrānattēlu normālā izmērā var apskatīt ar klikški uz tā, bet servisu atver uzklikšķinot uz servisa nosaukuma.
    Neaizmirsīsim arī par kompānijas Microsoft  bezmaksas rīku apkopojumu skolotājiem programmas Partners in Learning ietvaros - skatiet Free tools for teachers! Šajā vietā ir atrodami daudzi ļoti labi rīki skolotājiem dažādos mācību priekšmetos!

 Ja strādājat ar Windows XP, bet gribat vecā labā MS Paint  vietā Windows 7 Molbertu, tad dodieties uz iPaint vietni un priecājieties par jaunajām iespējām - skat. attēlu! Jānoklikšķina uz pogas TRY iPaint Now!


Slimber
     Var apgalvot, ka Slimber ir vecā labā MS Paint uzlabots analogs tiešsaistē! Var šad un tad noderēt! Vietnē jāizvēlas Painter un uz priekšu!


Wixie
   Izvērstāks Wixie apraksts ir skatāms šeit! Wixie var zīmēt, veidot dažādus materiālus, t.sk. stundu materiālus interaktivajām tāfelēm!

   KerPoof Studio - ļoti atraktīva un milzīgām iespējām pārpilna multimēdiju studija. Šeit var zīmēt, veidot animācijas, ilustrētus stāstus, multfilmas, u.tml.

   Abstraktie zīmējumi! Var noderēt atslodzei, kā arī interesantu gleznojumu radīšanai, fantāzijas attīstīšanai.
   Sumo Paint - tiešsaistes serviss zīmēšanai, gleznošanai un attēlu apstrādei. Serviss ar ļoti bagātām iespējām, rīki līdzīgi vai analoģiski profesionālo komercprogrammu rīkiem. Par nelielu samaksu no izstrādātāju vietnes var lejupielādēt instalācijas datni lietošanai darbstacijā. Iespējams darboties ar slāņiem un filtriem.
Splashup
   Šis tiešsaistes serviss ir mazākām iespējām kā Sumo Paint, bet arī var izrādīties daudziem itin noderīgs, saskarne  ir vienkārša, ātri apgūstama. Ērti izmantojams attēlu apstrādei. Iespējams lietot ar slāņus un filtrus.

Veiksmīgu lietošanu!

****

1 komentārs:

  1. Very nice post. I just stumbled upon your weblog and
    wished to say that I've truly enjoyed surfing around your blog posts. After all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

    My webpage :: Free Batman Games

    AtbildētDzēst