--> 'cookieChoices = {};'

21 novembris, 2012

Tiešsaistes ilustrāciju serviss iPiccy.com


      Nesen atklāju tiešsaistes ilustrāciju servisu iPiccy.com, tā iespējas tā ieintriģēja, ka radās vēlme par šo servisu nedaudz pastāstīt. iPiccy piedāvā pašiem zīmēt un gleznot, retuset fotattēlus, pievienot dekoratīvus rāmjus (apmales), mainīt ilustrāciju fonu, pievienot dažādus objektus, tekstus, pielietot dažādus attēlu apstrādes efektus, veidot kolāžas un vēl virkni dažādu citu darbību.

Ieskats vietnes iespējās ar ilustrāciju palīdzību

Par vietnes nodrošinātajām iespējam var spriest pēc nākošajiem attēliem, kuros redzams vietnes sākuma logs ar piedāvājumu un pamata izvēlne pēs servisa palaišanas. Nākošajos attēlos var redzēt raksta sākumā minētos iPiccy piedāvājumus - apskatei klikšķiniet uz attēliem!

Zīmēšanas un gleznošanas rīks


Darbs ar paketi jeb slāņiem (Create New Blend)


Tekstūru (fona) pievienošana


 Attēlu apmales (Frame)


Attēlu redaktors


Attēla efektu logs


Attēla retušēšanas logs


Kolāžu veidošanas logs


Tas nu būtu ieskatam un iekārdināšanai, viss ir tik vienkārši lietojams, ka diez vai ir jēga skaidrot pamatīgāk. Veiksmi iPiccy.com lietošanā! Serviss tiešām ērts un ar teicamām iespējām, papētiet un Jums iepatiksies!

Jā, ja nu strādājat ar Windows XP, bet gribat vecā labā MS Paint  vietā Windows 7 Molbertu, tad dodieties uz iPaint vietni un priecājieties par jaunajām iespējām - skat. attēlu! Jānoklikšķina uz pogas TRY iPaint Now!


*

1 komentārs:

  1. It's very trouble-free to find out any matter on net as compared to textbooks, as I found this post at this web site.

    Feel free to surf to my web site; Batman Games

    AtbildētDzēst