--> 'cookieChoices = {};'

17 maijs, 2011

Bezmaksas tāfeļu programma GeoEnZo


GeoEnZo - itin patīkama un iespējām visai bagāta interaktīvo tāfeļu programma. Programmu var izmantot arī bez interaktīvās tāfeles aprīkojumu, darbojoties ar datora peli. Programma pamatā ir orientēta uz dabaszinātņu priekšmetiem, bet to ērti var lietot arī citos mācību priekšmetos. Programmā ir iestrādāts ģeometrisko figūru konstruktors, funkciju vizuālās attēlošanas rīks Function Grapher, nepieciešamākie zīmēšanas rīki (zīmulis, līnijas, taisnstūri, ovāli, figūras), krāsu palete, tekstu sagatavošanas rīks, kā arī tādi matemātikas stundās nepieciešami instrumenti kā lineāls, transportieris, cirkulis un zinātniskais kalkulators.
Izstrādātāju mājas lapa - http://www.math4all.nl/. Izveidotās darba lapas var saglabāt un atvērt, drukāt vai publicēt interneta serverī, kur tās tiek uzglabātas 1 mēnesi, lai skolēniem būtu iespējams ar darba lapām darboties arī mājās.

Par programmas GeoEnZo  iespējām var  spriest no tālāk pievienotajām ilustrācijām - tās ir pietiekami iespaidīgas! Programmu nepieciešams lejuplādēt, atarhivēt (atspiest) un pēc tam programmas mapi saglabāt lietošanai ērtā vietā - piemēram, zibatmiņā ("fleškā"). Programmiņa nav jāinstalē (tā ir portējamā/pašpietiekamā programma), to var palaist no mapes.

EdoBoard - tiešsaistes tāfeles serviss ar līdzīgu ievirzi, pie kam iespējams vienlaicīgi strādāt no dažādām vietām, var izmantot webkameru. EdoBoard servisa vietne - http://www.edoboard.com/en/. Serviss ir bezmaksas, bet lietotājam ir jāpiereģistrējas.

Rīkjosla


 GeoEnZo darba logs


Figūru konstruktors


Funkciju konstruktors Function Grapher


Zinātniskas kalkulators


Tekstu sagatavošanas rīks


Cirkulis darbībā


Paniekošanās rezultāts


Veiksmi lietošanā!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru